Матеріально-технічне забезпечення закладу

Посилання

Наявна у школі матеріальна база дає змогу навчати учнів на належному рівні. В закладі освіти функціонують 36 навчальних кабінетів, з них:12 кабінетів початкової школи, 24  предметних кабінетів та класних кімнат, 3 майстерні.

В червні 2017 року отримали нове обладнання для кабінетів

фізики:

-цифрові лабораторні комплекси «Ейнштейн» - 12 шт,

- нетбуки для учнів – 12 шт

- набори з «Механіки», «Молекулярної фізики», «Оптики»,  «Електрики» - 4+1

- та мультимедійний комплекс: ноутбук учителя, інтерактивний проектор та маркерна дошка»;

хімії:

• цифрові лабораторні комплекси «Ейнштейн» - 12 шт,
  •   нетбуки для учнів – 12 шт
  •   набори з хімії для учнів
  •    мультимедійний комплекс: ноутбук учителя, інтерактивний проектор та маркерна дошка;

біології:

• цифрові лабораторні комплекси «Ейнштейн» - 12 шт,
  •   нетбуки для учнів – 12 шт
  •   набори з біології  для учнів
  •  мікропрепарати;
  •  мікроскопи;
  •   мультимедійний комплекс: ноутбук учителя, інтерактивний проектор та маркерна дошка.

математики:

• мультимедійний комплекс: ноутбук учителя, інтерактивний проектор та маркерна дошка;

географії :

• портативна метеостанція.

Оновлено обладнання кабінету інформатики:  поновлено програмне забезпечення на 9 комп’ютерах в каб №6, закуплено 2 комп’ютери в кабінет №6, інтерактивний комплекс в кабінет №7.