"Велике будівництво"

Приміщення школи було збудовано у 1977 році і з того часу капітального ремонту даного об'єкту не було.

І тільки завдяки Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України, яка фінансується коштами Європейського інвестиційного банку, за підтримки Європейського союзу, технічного супроводу ПРОООН, розумінню і співфінансуванню області та місцевої громади почалася реалізація проекту "Реконструкція будівлі Диканського НВК імені М.В.Гоголя"загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Диканської районної ради Полтавської області по вул.Шкільна, 2а в смт.Диканька Полтавської області". З цього року цей об'єкт включено до президентської програми "Великого будівництва". Замовником даного проекту є Департамент будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА, виконавець робіт - ТОВ "Навітехсервіс".

Реконструкці будівлі розпочалась в серпні 2020 року, закінчення планується на вересень 2021 року.